top of page

ceturtd., 07. dec.

|

Webinar

IR DARBNĪCA: INFLUENCERU MĀRKETINGS, KAS STRĀDĀ

Darbnīcā tiks aplūkotas influenceru mārketinga tendences. Tiks runāts arī par būtiskākiem principiem, kas jāievēro gan izvēloties, ar ko sadarboties, gan sadarbojoties ar dažādiem viedokļu līderiem, lai gūtu maksimālu atdevi un izvairītos no reputācijas un finanšu zaudējumu riskiem.

Registration is closed
See other events
IR DARBNĪCA: INFLUENCERU MĀRKETINGS, KAS STRĀDĀ
IR DARBNĪCA: INFLUENCERU MĀRKETINGS, KAS STRĀDĀ

Time & Location

2023. g. 07. dec. 10:00 – 13:00

Webinar

About the event

Influenceri, eksperti, slavenības… Sadarbība ar viedokļu līderiem un ietekmētājiem var: - nostiprināt zīmola pozīcijas, - palīdzēt sasniegt plašāku auditoriju, - pievērst uzmanību pakalpojumam, precei vai idejai, - piešķirt autoritāti organizācijas vēstījumiem. Bet var arī graut reputāciju, nest finanšu zaudējumus un veicināt patērētāju maldināšanu. Darbnīcā tiks aplūkotas influenceru mārketinga tendences. Tiks runāts arī par būtiskākiem principiem, kas jāievēro gan izvēloties, ar ko sadarboties, gan sadarbojoties ar dažādiem viedokļu līderiem, lai gūtu maksimālu atdevi un izvairītos no reputācijas un finanšu zaudējumu riskiem.

Darbnīca būs noderīga biznesa, valsts pārvaldes, NVO jomu sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem, kā arī organizāciju vadītājiem.

Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā nodibināja komunikācijas aģentūru, 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē, 35 gados ir izdevusi grāmatu “Pirmā PR grāmata”. Šodien viņa ir komunikācijas aģentūras Olsen+Partners līdzīpašniece un vadītāja. Uzsākusi darbību no nullpunkta, tagad aģentūra ir viena no ievērojamākajām Latvijā. Olgas komandas izstrādātās un īstenotās kampaņas deviņas reizes ir atzītas par labākajām pasaulē. Olga arī pasniedz Latvijas Universitātē ar korporatīvo komunikāciju un kultūru saistītus kursus. Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem ir apbalvojusi viņu par sabiedrisko attiecību jomas attīstību. Par izciliem sasniegumiem un ieguldījumu sabiedrības attīstībā viņa ir saņēmusi arī „Ten Outstanding Young Persons” (TOYP) balvu.

Share this event

bottom of page